Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanları

TEKNİK ÖZELLİKLER

SERA KATALOĞU İÇİN...

Kazanlarımız TS 497 Standardına ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve 97/23/AT Basınçlı kaplar direktifine uygun olarak projelendirilmekte ve Türk Loydu tarafından belgelenmiş sertifikalı kaynakçılar tarafından imal edilmektedir.

Stokerlerimizin en önemli özelliği stoker potası içerisinde mil bulunmaması ve bu sebeple mil kesme sorununun ortadan kaldırılmış olmasıdır.

Stokerlerimizde 30 mm kalınlığında TS EN 10028-2 normlarına uygun P355GH & P295GH (19Mn6 ve 17Mn4) yüksek sıcaklığa ve basınca mukavim özel kazan sacı (platina) kullanılmaktadır.

Stoker sistemimiz PLC kontrollü olarak üretilmekte ve istenilen yakıt cinsine göre ( fındık kömür, ceviz kömür, pelet, prina, talaş vs.) çalışma aralıkları kolayca ayarlanabilmektedir. Bu dizeyn sayesinde sorunsuz ve uzun ömürlü çalışma sağlanmış olmaktadır.

Stoker sistemimize eklenmiş olan körük fanlar ile tam yanma sağlanmaktadır. Kazan verimi yüksektir. 

Stokerli-Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Stokerli-Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı

REFERANSLARIMIZ…

* Gösterilen resimler ve diğer teknik bilgiler yalnızca örnek amaçlıdır, gerçek ürün, ürün geliştirmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yeşilyurtlar, bu şartları ve bilgileri istediği zaman önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.