menu phone
Silindirik Modüler Su Depoları

Modül Yükseklikleri : 690 mm dir.
Çap olarak 3 boyutu mevcuttur.
Modül çapları : 1273 mm. / 1592 mm. / 1900mm. olarak dizayn edilmiştir.

A) Malzeme Alternatifleri
Komple paslanmaz sactan mamul, AISI 304 veya AISI 316 Komple galvaniz kaplı Epoksi veya değişik boya ile boyama alternatifleri

B) Modüler Silindirik Su Deposu Nedir?
Parçalar halinde fabrika şartlarında en modern imalat teknikleri kullanılarak imal edilen, çok ufak nakliye depolama hacimleri ile kullanım alanlarına sevk edilebilen, montaj mahallinde parçaların birbirine civatalı konstrüksüyonla bağlanarak büyük depo hacimlerinin oluşturulduğu temiz, hijyenik ve çok uzun ömürlü özel bir depo şeklidir.

C) Modüler Silindirik Su Deposunun Avantajları :
En dar yerlerden parçalar halinde geçirilerek istenilen yere rahatlıkla monte edilebilir. Tüm parçaları fabrika şartlarında üretildiğinden çok uzun yıllar bakım gerektirmez, temiz ve hijyeniktir. Çok uzun ömürlüdür. Arzu edildiği takdirde rahatlıkla demonte edilerek (parçalanarak) başka yere taşınabilir. Tüm parçaları birbiri ile değiştirilebilir şekilde dizayn edilmiş, üretilen tüm parçalar standart olduğundan istendiğinde fabrikadan temin edilerek rahatlıkla değiştirilebilir. Depolar yere, yüksek platformlar üzerinde, çatıya, kulelere ve mevcut binalar içerisinde rahatlıkla monte edilebilir. Depolanan sıvının özelliklerine veya istenilen depolama kalitesine göre değişik malzemeden imal edilebilir veya kaplanabilir. Şantiye veya montaj mahallinde kaynak veya boya gerektirmez. Emsallerine göre hafif ve daha sağlamdır. Montaj süresi kısadır. Zedelenen veya bozulan parçaları istendiğinde kolaylıkla değişebilir. Depolama kapasitesi esnektir, çevresel veya boyuna ilave yapılarak kapasitesi artırılabilir. Tüm parçaları üst üste ve iç içe konulabildiğinden nakliyesi esnasında çok az yer kaplar. Çok büyük kapasitelerde ve değişik ölçülerde üretilebilir.

Su Deposu Kataloğu GörüntüleSu Deposu Kataloğu İndirSu Deposu Uyarı Yazısı